Aktualności

Od ziarenka do wiejskiego rarytasu

Zagroda Edukacyjna Bacówka "Biały Jeleń" zaprasza na IV PIKNIK "Od ziarenka do wiejskiego rarytasu" .

Impreza odbędzie się w dniu 22 września br. od godz. 13.00 w Zagrodzie Karpackiej Bacówki.

 

Zobacz więcej..

Spiesz się do Konkursu!

To już ostatnie dni kiedy można przesyłać prace do Wakacyjnego konkursu na najciekawszą relację z wizyty w Zagrodzie Edukacyjnej!


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15.09.2013 r.

 

Szwajcarskie wsparcie dla Zagród Edukacyjnych

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu partnerskiego pt.: „Szwajcarskie gospodarstwa edukacyjne inspiracją dla innowacyjnych działań jednostek samorządowych w Polsce na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich” realizowanego w ramach Funduszu Partnerskiego Grantu Blokowego dla Organizacji Pozarządowych i Polsko-Szwajcarskich Regionalnych Projektów Partnerskich Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, 22 sierpnia br. w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, na seminarium inauguracyjnym, spotkali się wszyscy partnerzy oraz zaproszeni goście.

Zagrody zapraszają na ,,Lato z radiem 2013”

W okresie wakacyjnym oferta gospodarstw będących członkami Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych prezentowana będzie podczas imprez plenerowych ,,Lato z radiem 2013” w różnych regionach Polski. W promocję zagród zaangażowane są Ośrodki Doradztwa Rolniczego we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Poniżej przedstawiam terminy i miejsca najbliższych wydarzeń:

Wakacyjny konkurs na najciekawszą relację z wizyty w Zagrodzie Edukacyjnej

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie rekomenduje, aby w ramach organizowanych kolonii, półkolonii i innych form wypoczynku letniego uwzględnić wyjazdy do gospodarstw edukacyjnych, będących członkami Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

 

BAZA GOSPODARSTW EDUKACYJNYCH

Szukaj

 


WSTĄP DO SIECI
Sondy
Jestem