Mini Zoo Żużela

5,00
Żużela, ul. Krapkowicka · opolskie

Opis

Mini Zoo Żużela to coś więcej niż po prostu możliwość oglądania zwierząt, to miejsce stworzone z miłości do zwierząt, którą my właściciele jesteśmy przesiąknięci. Naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie wszyscy, zarówno zwierzęta jak i nasi goście są bardzo szczęśliwi. Mini Zoo zostało otwarte dla zwiedzających w 2022 roku, natomiast mieszkańcy zoo są pod naszą opieka już od wielu lat. Z pasji i z miłości do naszych podopiecznych zrodził się pomysł, aby założyć zagrodę, która będzie dostępna dla odwiedzających. Głównym celem prowadzenia mini zoo jest nie tylko pokazanie naszych zwierząt, ale przede wszystkim przybliżenie naszym gościom ich świata, potrzeb czy też zwyczajów. Chcemy edukować z dziedziny szacunku i miłości do naszych mniejszych przyjaciół. U nas każde dziecko, jak i dorosły ma szansę bezpośrednio obcować ze zwierzętami oraz fotografować i karmić wybrane gatunki zwierząt pod czujnym okiem gospodarzy. Podczas pobytu poznacie nasze: lamy, osły, kucyka, wielbłąda, papugi, daniele, bażanty, wiewiórki, strusie, króliki, świnki morskie, gęsi, kozy, owce, kury, natomiast dumne pawie zaprezentują się w całej swojej okazałości. Oferujemy zajęcia edukacyjne połączone z zabawą i animacjami dla dzieci, dzięki którym najmłodsi zdobędą wiedze i umiejętności z zakresu opieki nad zwierzętami, poznając ich zachowania i zwyczaje. Na terenie gospodarstwa dla najmłodszych czeka niewielki plac zabaw, karuzela, dmuchańce, natomiast dla dorosłych oferujemy fantastyczny odpoczynek na łonie natury.

Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie

Tematyka zajęć edukacyjnych

Edukacja regionalna

Edukacja regionalna

Ekologia

Ekologia

Ginące zawody

Ginące zawody

Przyroda

Przyroda

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Zajęcia rekreacyjne

Zajęcia rekreacyjne

Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe

Zwyczaje i obrzędy

Zwyczaje i obrzędy

Zakres oferty

Program krótkich wizyt 1-3 godzin

Program wizyt całodziennych bez noclegu

Wyżywienie we własnym zakresie

Zwiedzanie biletowane

Adresaci oferty

Dzieci w wieku przedszkolnym

Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)

Młodzież w wieku szkolnym (gimnazjum, szkoła średnia, studenci)

Osoby dorosłe

Grupy specjalne

Dokładna lokalizacja zagrody

Otwórz nawigację
Żużela, ul. Krapkowicka 29,
47-341 Żużela

Opinie

(6)
5,00
Aga
2024-06-16 13:17:51
5,00

Mega fajne wspomnienia fajna zabawa dla dzieci poprzez karmienie zwierzątek

Karina
2024-05-02 17:02:57
5,00

Bardzo miłe i przyjemne miejsce na spędzenie czasu z rodzinką jestem tutaj pierwszy raz a na pewno tutaj jeszcze wrócę 🙂🙂🙂🙂

Dorota
2024-05-01 19:40:28
5,00

Wspaniałe miejsce, idealne dla rodzin z dziećmi. Byliśmy 3 razy i to na pewno nie ostatni raz. Miło, zwierzęta bardzo zadbane, wesołe, strefa relaksu dla dzieci przefajna. polecam serdecznie:)

Gabriela
2023-07-02 21:18:50
5,00

Byliśmy z 5 letnią wnusią. Małej tak bardzo się podobało, że nie chciała z tamtąd wyjść. W niejednym takim miejscu już bywaliśmy ale z pośród nich wszystkich to miejsce jest najlepsze. Ta radość dziecka z obserwowania, głaskania, karmienia, słuchania - bezcenne. Tu każde zwierzątko ma swoje imię i swoją historię, każde jest ważne. Wielkie brawa dla właścicieli !!! Z całego serca polecam.

Judyta
2023-05-05 13:30:21
5,00

Byliśmy z szkołą na wycieczce, super miejsce. Właściciele oprowadzili i opowiedzieli o swoich zwierzętach, a trochę ich tam jest. Jest miejsce na odpoczynek i zjedzenie posiłku Super miejsce, polecamy serdecznie.

Ela
2023-05-05 11:46:16
5,00

Z całą rodziną mieliśmy okazję być kilka razy w Mini zoo. Widać, że miejsce jest stworzone z sercem i wielką miłością dla zwierząt. Można zobaczyć bardzo dużo przeróżnych zwierzątek ,jest miejsce na odpoczynek i zabawę. Serdecznie polecam!

Dodaj własną opinię
Twoja ocena

Zobacz zagrody w tej okolicy

Zobacz wszystkie