Ranczo Stare Kucoby

5,00
Kucoby, Stare Kucoby · opolskie

Opis

Zapraszamy na wspaniałą przygodę do Zagrody Edukacyjnej – Rancho Stare Kucoby. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego Rancha Stare Kucoby, to doskonałe miejsce, gdzie dzieci, uczniowie i dorośli mogą na własnej skórze doświadczyć życia na wsi poznać zwierzęta hodowlane oraz gospodarstwo rolne.
Nasze zajęcia edukacyjne to idealna forma nauki, która wprowadza dzieci oraz dorosłych w świat przyrody oraz zachęca do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Zlokalizowani jesteśmy w malowniczej okolicy na terenie gospodarstwa agroturystycznego, które oferuje wiele atrakcji związanych z życiem na wsi. W zagrodzie można spotkać wiele gatunków zwierząt, takich jak kozy, owce, konie, kury, kaczki, indyki, króliki, pawie i wiele innych. Wszystkie zwierzęta można obserwować z bliska i karmić je pod okiem gospodarza. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych Rancho Stare Kucoby oferuje wiele ciekawych zajęć, które pozwalają lepiej poznać życie na wsi. Programy możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań uczestników. Rancho Stare Kocuby oferuje wiele różnych atrakcji, które można dostosować do wieku i poziomu wiedzy uczestników, a także budżetu. Ceny za wizytę zaczynają się już od 25 zł za osobę. Pobyt w Zagrodzie Edukacyjnej Rancho Stare Kucoby to wspaniała przygoda, która długo pozostaje w pamięci. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swoje miejsce i zaplanować swoją wizytę u nas.

Do zobaczenia na Ranchu!  

Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie

Tematyka zajęć edukacyjnych

Przetwórstwo produktów spożywczych

Przetwórstwo produktów spożywczych

Przyroda

Przyroda

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Tradycyjna żywność

Tradycyjna żywność

Zajęcia rekreacyjne

Zajęcia rekreacyjne

Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe

Zakres oferty

Program krótkich wizyt 1-3 godzin

Program wizyt całodziennych bez noclegu

Pobyt z wyżywieniem

Wyżywienie we własnym zakresie

Adresaci oferty

Dzieci w wieku przedszkolnym

Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)

Młodzież w wieku szkolnym (gimnazjum, szkoła średnia, studenci)

Dzieci i młodzież bez opieki dorosłych

Osoby dorosłe

Grupy specjalne

Dokładna lokalizacja zagrody

Otwórz nawigację
Kucoby, Stare Kucoby 38,
46-312 Borki Wielkie

Opinie

(1)
5,00
Gosia
2023-08-01 12:55:27
5,00

Cudowne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku! Obcowanie z natura dla dzieci jest bardzo wazne, a tutaj mogliśmy doświadczyć szeregu atrakcji zarówno dla dużych jak i małych.

Dodaj własną opinię
Twoja ocena

Zobacz zagrody w tej okolicy

Zobacz wszystkie