Nawłociowa Pasieka

5,00
Biskupice, ul. Szkolna · śląskie

Opis

Pasieka edukacyjna położona w sercu jury. Miejsce, w którym odpoczniesz i pozyskasz wiedzę z zakresu pszczelarstwa. To tu przez chwilę poczujesz się pszczelarzem, wykorzystując do tego wszystkie swoje zmysły. Sprawimy, że zakochasz się w pszczołach i nie zapomnisz tej wiedzy bo poznasz je osobiście, zaglądając do ula. Spróbujesz prawdziwego, ekologicznego miodu, zrobisz świecę z wosku pszczelego. Dowiesz się po co są łąki kwietne i nauczysz się doceniać zioła w swoim życiu.

Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie

Tematyka zajęć edukacyjnych

Ekologia

Ekologia

Inne

Inne

Przyroda

Przyroda

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Zakres oferty

Program krótkich wizyt 1-3 godzin

Pobyt z wyżywieniem

Wyżywienie we własnym zakresie

Inne

Adresaci oferty

Dzieci w wieku przedszkolnym

Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)

Młodzież w wieku szkolnym (gimnazjum, szkoła średnia, studenci)

Osoby dorosłe

Grupy specjalne

Dokładna lokalizacja zagrody

Otwórz nawigację
Biskupice, ul. Szkolna 2,
42-256 Biskupice

Opinie

(9)
5,00
Kasia
2023-07-01 12:56:27
5,00

Super miód nie ma porównania do sklepowych

Terapeutyczne Przedszkole i Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Kolory Gwiazd
2023-06-03 12:01:03
5,00

Ponownie skorzystaliśmy z warsztatów pszczelarskich w Nawłociowej Pasiece. Poprzednim razem Pani Ewa gościła w naszych Placówkach, natomiast teraz my udaliśmy się do Biskupic. Gwiazdeczki z Terapeutycznego Przedszkola oraz Terapeutycznej Szkoły Podstawowej Kolory Gwiazd miały okazję zapoznać się z tradycją pszczelarstwa, obejrzeć prawdziwe ule i kószkę, zwiedzić pasiekę, zobaczyć życie pszczół w szklanym ulu, a także wziąć udział w warsztatach robienia naturalnego mydła. Na koniec zajęć spróbowaliśmy pysznego chlebka z miodkiem wyrobu Nawłociowej Pasieki. Był to wspaniały dzień pełen wrażeń. Nabyliśmy dużo cennej wiedzy, wartościowych umiejętności i spędziliśmy miły czas na świeżym powietrzu. Dziękujemy za gościnę i ciepłe przyjęcie.

Agnieszka
2023-05-09 19:38:13
5,00

Fantastyczne miejsce! Wspaniali ludzie, pełni pasji i wiedzy o pszczołach - dowiedziałam się o tych stworzonkach bardzo wielu zaskakujących rzeczy! Pszczółki bardzo przyjazne, spokojne, łagodne; traktowane przez Gospodarzy z miłością i szacunkiem. Gospodarze bardzo gościnni, podjęli nas domowym chlebem na zakwasie z pysznym miodem :) Szczerze polecam każdemu, niezależnie od wieku, sama chętnie tam wrócę.

Terapeutyczne Przedszkole i Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Kolory Gwiazd
2023-05-09 18:48:43
5,00

Bardzo wartościowe warsztaty. Dużo pomocy i materiałów dydaktycznych, przyrządów pszczelarskich, ciekawe i kolorowe plansze edukacyjne. Zajęcia interesujące, bogate merytorycznie, oparte o ćwiczenia praktyczne. Pani Ewa przemiła, cierpliwa, ciepła, otwarta, z wielką pasją i sercem dla dzieci. Nasze Gwiazdeczki były zafascynowane. Polecamy serdecznie!

Ewa FotoPozytyw
2023-05-09 16:57:59
5,00

Majówkę spędzałam na wyjeździe plenerowym , z grupą przyjaciół. Zwiedzając Jurę zawitaliśmy do Nawłociowej Pasieki , gdzie nie tylko pajda z przepysznym miodem ale również fantastyczni ludzie podjęli nas opowieścią. Gospodyni cudownie wprowadziła nas w świat hierarchicznego pszczelego roju. Wiedza i olbrzymie doświadczenie właścicielki oczarowało nas na długi czas, tajemnice i zwyczaje pszczelego towarzystwa, aspekty środowiskowe i wzajemny szacunek do pracy tych najmniejszych , to niezapomniana majówkowa przygoda . Szczerze polecam, odwiedziny Nawłociowej Pasieki, jest wyborna .

Ewa
2023-05-09 08:39:27
5,00

Właścicielka opowiada super interesujące historie o pszczołach. Mega wiedza i ciekawy sposób przekazania. To miejsce nie tylko dla dzieci. Dorośli będą równie zadowoleni.

Jarek
2023-05-09 06:42:28
5,00

Super miejsce, wspaniali ludzie niesamowita pasja, którą widać na każdym kroku. Warto zajrzeć do Nawłociowej Pasieki a kto raz zajrzy ten już będzie wracał :)

Iwona
2023-05-08 21:53:25
5,00

Serdecznie polecam! Wspaniale miejsce, wspaniali ludzie, pracowite pszczółki. Uwielbiam produkty z Nawlociowej Pasieki

Paulina
2023-05-08 17:01:44
5,00

Serdecznie polecam. Unikatowe miejsce. Wyroby najwyższej jakości. Straciłam głowę dla miodowych świec, napewno jeszcze nie raz wrócę w to miejsce.

Dodaj własną opinię
Twoja ocena

Zobacz zagrody w tej okolicy

Zobacz wszystkie
Gospodarstwo Agroturystyczne Zwierzyniec
zobacz szczegóły
Zwierzyniec Pierwszy · śląskie

Gospodarstwo Agroturystyczne Zwierzyniec

Brak ocen
Chlebowa Chata
zobacz szczegóły
Górki Małe · śląskie

Chlebowa Chata

5,00
“Kozia Zagroda”
zobacz szczegóły
Brenna, ul. Sportowa · śląskie

“Kozia Zagroda”

Brak ocen
Ogród Wyobraźni
zobacz szczegóły
Wola Libertowska · śląskie

Ogród Wyobraźni

Brak ocen
U Źródeł
zobacz szczegóły
Wisła · śląskie

U Źródeł

Brak ocen
Zagroda Folwarczek
zobacz szczegóły
USTROŃ · śląskie

Zagroda Folwarczek

Brak ocen
JuRajska Spiżarnia
zobacz szczegóły
Biała Wielka · śląskie

JuRajska Spiżarnia

Brak ocen