Rajskie Łąki

5,00
Klonówka · pomorskie

Opis

Rajskie Łąki to miejsce stworzone z miłością dla rodzin, przedszkoli i szkół, które chciałyby spędzić czas w gospodarstwie kociewskim. Rajskie łąki, to miejsce na kociewskiej ziemi, w którym pokażesz dzieciom jak funkcjonuje gospodarstwo rolne i zapomnisz o zgiełku wielkiego miasta. Jest to bajkowa przestrzeń, w której możesz realizować również swoje wizje fotograficzne. Znajdziesz tu hektary plenerów łąk, pól, lasu i rzeki, które pokochasz. Miejsce to okala rzeka Wierzyca, która dodatkowo dodaje uroku tej przestrzeni. Serdecznie zapraszam wszystkich spragnionych natury i wiejskiego klimatu, na pewno się nie zawiedziecie. To co pokazuję zarówno dzieciom, jak i dorosłym, odzwierciedla życie na kociewskiej wsi.

Opowiadam o zależności ludzi i zwierząt. Uświadamiam genezę żywności i tym jaka była. Ukazuję zależności między florą i fauną. Staram się wskazać ważność każdego gatunku ptactwa znajdującego się w gospodarstwie. U nas w Rajskich Łąkach edukacja przeplata się z zabawą. Przyjedź do nas i poczuj się jak dawniej…

Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie

Tematyka zajęć edukacyjnych

Edukacja regionalna

Edukacja regionalna

Ekologia

Ekologia

Ginące zawody

Ginące zawody

Przyroda

Przyroda

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Rolnictwo i zajęcia gospodarskie

Zajęcia rekreacyjne

Zajęcia rekreacyjne

Zwyczaje i obrzędy

Zwyczaje i obrzędy

Zakres oferty

Program krótkich wizyt 1-3 godzin

Program wizyt całodziennych bez noclegu

Wyżywienie we własnym zakresie

Zwiedzanie biletowane

Inne

Adresaci oferty

Dzieci w wieku przedszkolnym

Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)

Młodzież w wieku szkolnym (gimnazjum, szkoła średnia, studenci)

Osoby dorosłe

Grupy specjalne

Dokładna lokalizacja zagrody

Otwórz nawigację
Klonówka ul. Rajkowska 6,
83-130 Pelplin

Opinie

(3)
5,00
Anna
2024-03-25 20:10:41
5,00

Niesamowite miejsce, które daje mnóstwo radości zarówno starszym, jak i młodszym gościom. Naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o życiu na wsi, a także miło spędzić czas w bliskości natury. Dzieci uwielbiają tutaj wracać, my jako rodzice także :)

Bogdan
2024-03-24 06:51:33
5,00

Jest to miejsce, które każde dziecko przed dorosłością powinien zobaczyć! Bardzo ładne gospodarstwo, bardzo miła atmosfera i bardzo dużo ciekawych zagadnień. Polecam gorąco!

Basia Bratek
2024-03-15 07:32:32
5,00

To niesamowite gospodarstwo edukacyjne, absolutna perełka!. Pani Ela kobieta pełna pasji !!! Serdecznie polecam, każdemu kto szuka idealnego miejsca na wycieczkę dla przedszkola. Dzieci brudne ale szczęśliwe!!!!!!!!!

Dodaj własną opinię
Twoja ocena

Zobacz zagrody w tej okolicy

Zobacz wszystkie