Aktualności

Zagrody edukacyjne zaprezentowały się na Pikniku PDŻ w Warszawie

W słoneczną sobotę 15 czerwca 2013 roku w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Piknik „Poznaj Dobrą Żywność”. 
Ponad 100 wystawców przygotowało prezentacje i degustacje polskich produktów wyróżnionych znakiem PDŻ i oznaczeniami geograficznymi UE oraz wyrobów tradycyjnych i produktów ekologicznych. W roku jubileuszowym zwrócono uwagę na powiązanie walorów naszej regionalnej żywności z ofertą turystyki wiejskiej, a do grona wystawców organizatorzy zaprosili Ogólnopolską Sieć Zagród Edukacyjnych oddając do naszej dyspozycji aż 72 m2 powierzchni ekspozycji.

Zagrody Edukacyjne zapraszają na Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych zaprasza na stoisko promocyjne podczas Pikniku Poznaj Dobrą Żywność, który odbędzie się w Warszawie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 15 czerwca br. w godz. 11.00 - 18.00.


Oferta Zagród Edukacyjnych prezentowana będzie na stoisku w sektorze S-6.

Województwo opolskie z wizytą w śląskich i małopolskich zagrodach edukacyjnych

W dniach 24-26 kwietnia 2013 roku Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie realizował szkolenie „Szlakiem gospodarstw edukacyjnych”. Szkolenie było adresowane do doradców ODDR i mieszkańców wsi opolskiej zainteresowanych wzbogaceniem swojej działalności rolniczej i agroturystycznej o programy edukacyjne.

Promocja Zagród Edukacyjnych na targach w Warszawie

Od 19 do 21 kwietnia 2013  na gości odwiedzających Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c czekały liczne atrakcje. Na połączonych targach LATO 2013 i Agroturystyka ofertę turystyczną prezentowało ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Targom turystycznym towarzyszyły  Targi Produktów Regionalnych „Regionalia”, gdzie można było posmakować i zakupić oryginalne tradycyjne produkty kulinarne z całego kraju. Łącznie swoją ofertę zaprezentowało niemal 500 wystawców.

Zapraszamy na I Targi Agroturystyka 2013

W dniach 19-21.04.2013 r. w Warszawie odbędą się I Targi Agroturystyka 2013. Wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Lato 2013 oraz Targi Produktów Regionalnych - REGIONALIA.

 

Podczas targów prezentowana będzie oferta zagród edukacyjnych należących do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych prowadzonej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

 

Zapraszamy na nasze stoisko promocyjne - Hala A, nr stoiska 85 !

 

BAZA GOSPODARSTW EDUKACYJNYCH

Szukaj

 


WSTĄP DO SIECI
Sondy
Jestem